Wczytuję dane...
Zamawianie Towaru

1. Zamówienie składane jest poprzez formularz zamówieniowy wypełniany interaktywnie przez Kupującego w trakcie realizowania zakupu w serwisie.

2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą w najbliższy dzień roboczy.

3. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

4. Składając zamówienie Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Sprzedający skontaktuje się z Kupującym w celu potwierdzenia przez niego złożenia zamówienia. Z chwilą potwierdzenia zamówienia przez Kupującego, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym.

5. Nieprawidłowo wypełnione formularze nie będą rozpatrywane.

6. Zamówienia, niepotwierdzone przez Kupującego w ciągu 5 dni od dnia złożenia zamówienia nie będą realizowane.

7. Zmiany cen towarów w sklepie expertgold.pl nie dotyczą zamówień złożonych przed wprowadzeniem nowych cen.

8. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.

9.W razie wycofania produktu po złożeniu zamówienia, Sprzedający poinformuje składającego zamówienie o wycofaniu. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia  bez podania przyczyn.

10. Koszty przesyłki ponosi Kupujący.

11. Sprzedający na zakupione towary wystawia faktury VAT.

12. Klienci krajowi i zagraniczni składają zamówienia w PLN , EURO

i-Leasing - leasing online i-Raty - raty online
Sklep expertgold.pl - opinie klientów